30 LAT DOŚWIADCZENIA

Przedsiębiorstwo ELSIT Sp. z o.o. powstało w Gliwicach w 1992 roku.

Od początku działalności zajmujemy się produkcją elementów indukcyjnych oraz szerokiej gamy podzespołów elektronicznych. W 1996 roku przenieśliśmy się do dużej, nowoczesnej - własnej siedziby. Na jej terenie znajdują się hale produkcyjne i magazynowe oraz budynek biurowy. Łączna powierzchnia wynosi 3500 m2.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w produkcji elementów indukcyjnych przy zastosowaniu przewodów nawojowych o średnicy od Ø 0,02 mm do Ø 5 mm. Aktualnie wytwarzamy ponad 3 milionów sztuk produktów rocznie, które trafiają zarówno do krajowych, jak i zagranicznych odbiorców. Posiadamy duże doświadczenie w obszarze pozyskiwania funduszy unijnych na realizację projektów inwestycyjnych, doradczych i związanych ze wzrostem innowacyjności przedsiębiorstwa.

Technologie

Dysponujemy nowoczesnym, rozbudowanym parkiem maszynowym, wyposażonym w specjalistyczne, zautomatyzowane maszyny oraz najwyższej klasy aparaturę kontrolno-pomiarową. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim czasie wyprodukować dowolną ilość elementów o najwyższej, powtarzalnej jakości. Bazujemy na urządzeniach i technologiach uznanych w Europie i na świecie producentów. Bezustannie rozwijamy zaplecze.

Certyfikaty

Aby nie tylko spełniać, ale potrafić wyprzedzać oczekiwania naszych Klientów, w 2002 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001 w zakresie produkcji elementów indukcyjnych rdzeniowych i bezrdzeniowych, montażu podzespołów elektronicznych i elektrotechnicznych oraz usług w tych branżach, wydany przez TŰV. Każdą nowelizację zapisów normy na bieżąco aktualizowaliśmy w swoim systemie, pozytywnie przechodząc proces certyfikacji w kolejnych latach.

Zobacz także

W trakcie 30 lat działalności zyskaliśmy zaufanie polskich i zagranicznych Kontrahentów, którzy postrzegają nas jako rzetelnego i solidnego partnera. Zrobimy wszystko, by Twoja firma szybko podzieliła tę opinię.

Rozpocznij współpracę